Avantajlar Vitrini Üyelik Avantajları

Avantajlar Vitrini üyelerinden herhangi bir üyelik ücreti talep etmemektedir. Ücretsiz üye olarak, dilediğiniz ürünler ile ilgili yeniliklerden haberdar olabilir, alışveriş yapabilir ve üyelerimize özel olarak sunulan periodik kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Avantajlar Vitrini Üyelik Avantajları:

Avantajlar Vitrini'na üye olduğunuzda; dilediğiniz ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz. Her alışverişinizde, ürün teslimatı için gerekli bilgileri tekrar yazmak zorunda kalmazsınız. Bir defaya mahsus yeterli bilgileri doldurduğunuzda, sistem artık sizi tanır hale gelir ve bilgileriniz otomatik yüklenir. Yeniliklerle ilgili ilk önce üyelerimiz haberdar olur. Bunun için Haber Listemize kayıt olmanız yeterlidir.

Avantajlar Vitrini'ne ücretisz üye olmak için kullanıcı menüsündeki "Yeni Üyelik" butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Avantajlar Vitrini Üyelik Bilgilerinizi Değiştirmek İçin:
Üyelik bilgilerinizi değiştirmek için kullanıcı menüsündeki "Profilimi Güncelle" butonuna tıklamanız gerekmektedir. Profili güncelleme bölümünden üyelik bilgilerinizle ilgili değişiklikleri yapabilirsiniz.

Avantajlar Vitrini Kullanıcı Şifrenizi Unutmanız Durumunda:

Kullanıcı menüsünden [Şifremi Unuttum] linkini tıklamanız ve açılan sayfada bulunan e-posta alanına üye olduğunuz e-mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Üyelerimizin şifreleri sistem tarafından görülemediği için, sistem size otomatik olarak yeni bir şifre atar ve yeni şifreniz e-mail adresinize gönderilir. Tekrar sitemize girip, profil güncelleme bölümünden şifrenizi değiştirebilirsiniz.
Şifrenizi biliyor ve değiştirmek istiyorsanız, profil güncelleme bölümünden şifrenizi değiştirebilirsiniz
.